Новини

"Нафтогаз" звинувачує облгази в здорожчанні газу для населення

"Укрінформ"

2017-05-13

Блакитне паливо для населення з 1 квітня подорожчало до 6,9579 грн за кубометр через більш як дворазове зростання тарифу для регіональних постачальників газу (газзбутів) - з 68 до 148,26 грн за тис. кубометрів.

 

Про це пише НАК "Нафтогаз України" у Фейсбук.

 

"З 1 квітня роздрібна ціна газу для населення зросла на 1%. Вона зросла через те, що в 2,2 рази збільшилася націнка газзбутів – у середньому з 68 до 148 гривень за тис. кубометрів газу з ПДВ", - йдеться у повідомленні.

 

Інші складові роздрібної ціни газу (тарифи на транспорт і розподіл, націнка Нафтогазу, ціна ПАТ "Укргазвидобування") не змінювалися.

 
Нагадаємо, з 1 травня 2016 року по 31 березня 2017 року ціна на кубометр газу для населення становила 6,879 грн. 
 

Довідка. ПАТ "Газтек" володіє пакетами акцій міськ- та облгазівбільш як в 20 областях. Власниками Газтека є ряд кіпрських компаній - Krezer Holdings Limited, Nesiba Venchers Limited, Pasler Enterprises Limited і Porala Venchers Limited, які ЗМІ пов'язують з українським олігархом Дмитром Фірташем.

 

"Укрінформ"


Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 15-21 травня 2017 року

    У цьому випуску: - Чи вирішується криза поставок дефіцитного вугілля в Україну? - Скільки вже втратив "Газпром" через порушення антимонопольного законодавства? - Які фактори сприяють зловживанням з боку гравців ринку?

¬ всі публікації