Новини

Міненерго веде переговори з китайцями щодо модернізації вугільної галузі

"Укрінформ"

2017-05-16

Міністерство енергетики та вугільної промисловості провело переговори з китайською компанією «Sany Heavy Industry» та досягнуло домовленості щодо співпраці у модернізації вугільної галузі.

 

Про це інформує прес-служба Міненерговугілля.

 

"Під час візиту до Китайської Народної Республіки представники Міністерства провели переговори з компанією «Sany Heavy Industry» та досягнули домовленості щодо співпраці у модернізації вугільної галузі. За результатами переговорів було підписано Меморандум про співробітництво у сфері модернізації вугільної промисловості. Реалізація запланованих заходів дасть змогу покращити технічний стан вуглевидобувних підприємств, значно наростити обсяги внутрішнього виробництва за рахунок впровадження сучасних технологій та задовольнити потреби національної економіки у якісній вітчизняній вугільній продукції", - йдеться у повідомленні. 

 
Під час зустрічі з керівництвом компанії перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп наголосила, що уряд України приділяє пріоритетну увагу відродженню вугільної галузі - передусім стабілізації її роботи, модернізації шахтного фонду та технічного переоснащення виробництва, максимальному залученню інвестиційних ресурсів для розвитку підприємств, трудових колективів, шахтарських міст і селищ.
 

Коментарі

blog comments powered by Disqus

Публікації

  • Тижневий аналітичний звіт: 15-21 травня 2017 року

    У цьому випуску: - Чи вирішується криза поставок дефіцитного вугілля в Україну? - Скільки вже втратив "Газпром" через порушення антимонопольного законодавства? - Які фактори сприяють зловживанням з боку гравців ринку?

¬ всі публікації