Головні новини

 • Українські експерти у Відні радилися, як прискорити реформи в енергетиці

  Фахівці громадської коаліції "Енергетичні реформи", у тому числі експерти DiXi Group, обговорили просування України в імплементації Угоди про асоціацію в енергетичному секторі спільно з експертами Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

 • Андрій Конеченков: Вітроенергетика забезпечить чверть енергопотреб України

  Відповідно до своїх міжнародних зобов’язань до 2020 року Україна має досягти 11% частки відновлюваних джерел у загальній структурі виробництва енергії. І поки державні чиновники намагаються сформувати нову енергетичну стратегію, експертне коло вже давно знайшло рецепт успіху. Віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков стверджує, що, за попередніми розрахунками, в Україні частка вітроенергетичних потужностей може скласти від 12 до 25% у загальному енергобалансі. “Українська енергетика” вирішила розпитати експерта про це та інші “зелені” потужності в Україні.

 • Українська делегація ЕІТІ відвідала Німеччину

  23-29 квітня 2017 року українська делегація, яку представляли члени Багатосторонньої групи зацікавлених осіб з імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей на чолі з заступником міністра енергетики та вугільної промисловості України Н. Бойко взяли участь у робочому візиті до Німеччини на запрошення німецького Секретаріату Ініціативи прозорості видобувних галузей.

Новини

Публікації

 • Тижневий аналітичний звіт: 15-21 травня 2017 року

  У цьому випуску: - Чи вирішується криза поставок дефіцитного вугілля в Україну? - Скільки вже втратив "Газпром" через порушення антимонопольного законодавства? - Які фактори сприяють зловживанням з боку гравців ринку?

¬ всі публікації