Публікації

  25.12.2015

 • Ігри газових престолів: "схеми" у сфері видобутку газу
 • Аналітичний центр DiXi Group описав корупційні схеми, які використовувались роками в Україні для відмивання коштів у видобувній галузі, а також розробив індикатори попередження корупції, які здатні запобігти поверненню подібних способів збагачення. (+НАСТІЛЬНА ГРА)

  22.12.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 14 - 20 грудня 2015 року
 • У цьому випуску: - Чи скорочуватиметься видобуток вуглеводнів; - Як змінюватиметься ціна на нафту; - Яке застосування в Україні вже знаходить перший звіт за стандартом ІПВГ; - Яку оцінку дають проекту "Північний потік 2" в ЄС; - Як Україна використовує переваги диверсифікації закупівель імпортного газу; - Які подальші кроки в енергетичному секторі бачать партнери України як необхідні; - Які зрушення відбуваються в секторі електроенергетики та які плани на наступний рік в ньому; - Які цілі ставлять державні органи в сфері ЖКГ; - Як просувається розслідування корупційних зловживань.

  17.12.2015

 • Моніторинг впровадження Україною зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства. Випуск 27
 • В рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, аналітичний центр DiXi Group публікує щомісячний бюлетень про стан впровадження відповідних реформ.

  15.12.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 7 - 13 грудня 2015 року
 • В цьому випуску: - Що означає чергове падіння цін на нафту; - Про що домовилися в рамковій угоді щодо змін клімату; - Що трапилося з продовженням санкцій проти Росії; - Як розвиваються міжнародні газопровідні маршрути в Європі; - До яких дій вдається Росія, щоб продати свій газ Україні; - Як вирішується питання забезпечення Криму електроенергією; - Як Україна прагне забезпечити свої вугільні запаси; - Які кроки робить Україна до прозорості на енергоринках; - Що ще потрібно для успішної реформи ринку газу; - Як розвиваються корупційні скандали.

  10.12.2015

 • Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ). Можливості для громадян
 • Що таке ІПВГ? Якими є особливості та переваги впровадження цього стандарту? Як використовувати перший український Звіт ІПВГ? Брошура, підготовлена DiXi Group, дає максимально повну і стислу інформацію з цих питань. Особлива увага присвячена можливостям для громадських організацій щодо посилення відповідальності користувачів надр в Україні.

 • Річна підписка на тижневі аналітичні звіти
 • Ви можете придбати підписку на тижневі аналітичні звіти DiXi Group. Щотижня протягом року Ви будете отримувати документ, що відображає ключові події та тенденції тижня в енергетичній політиці України та регіону. Ви також отримаєте можливість доступ до нових продуктів та заходів DiXi Group. Вартість річної підписки складає 12 000 грн. Після придбання просимо написати на uaenergy@gmail.com для отримання звітів.

  07.12.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 30 листопада - 6 грудня 2015 року
 • В цьому випуску: - Чому знижується ціна нафти; - Як виглядає Україна на переговорах про нову кліматичну угоду; - Які пронози щодо санкцій проти Росії; - Як Туреччина зменшує енергетичний вплив Росії; - Яке майбутнє російських газових "потоків"; - Яку стратегію з закупівлі газу обрала Україна; - Де український уряд шукає вугілля та як бачить вирішення питання постачання електроенергії в Крим; - Чому триває конфлікт в "Укрнафті".

  01.12.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 23 - 29 листопада 2015 року
 • - Як відображається агресія в міжнародній політиці Росії; - Як зустріла Україна припинення імпорту російського газу; - Як просувається реформа "Нафтогазу"; - Що потрібно, щоб відновини електропостачання в Крим та про що свідчить реакція Росії; - Чи вдалося знайти Україні шлях до "вугільної" незалежності; - Як змінюється фіскальне законодавство та чого очікують; - Як розвивається сиуація з корупційними скандалами в енергетиці; - Чому сприяє ситуація на ринку нафтопродуктів.

  23.11.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 16 - 22 листопада 2015 року
 • - Які пріоритети встановлює європейська енергетична політика; - Як Іран та потенційні партнери готуються до співпраці; - Як "Нафтогаз" посилює співпрацю з західними партнерами; - Які проблеми залишаються в Україні з опалювальним сезоном; - Як відбувається ескалація проблеми енергопостачання Криму; - Які корупційні ризики залишаються в енергетиці; - Що є ключовим для пришвидшення реформ в Україні; - Що посилює нестабільність на нафтовому ринку.

  18.11.2015

 • Ukraine and Energy Community: On the Road of Reforms
 • The Research carried out by the Energy Reforms coalition on the situation with Ukraine's progress in implementation of the European energy legislation in the framework of the Energy Community. The study was carried out with support of the European Union and the International Renaissance Foundation and first presented on November 11, 2015.

  16.11.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 9 - 15 листопада 2015 року
 • В цьому випуску: - На що направляє Європа основні зусилля в енергетиці; - Як і для чого збільшує Україна імпорт газу з ЄС; - Як відбувається опалювальний сезон в Україні; - Від чого все ще залежить Україна в енергопостачанні; - Що робити для подальшого поступу реформ в енергетиці; - Які спекуляціх точаться навколо зниження ренти; - Що роблять в Україні для популяризації електромобілів.

  14.11.2015

 • Моніторинг впровадження Україною зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства. Випуск 26
 • В рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, аналітичний центр DiXi Group публікує щомісячний бюлетень про стан впровадження відповідних реформ.

  11.11.2015

 • Україна та Енергетичне Співтовариство: Дорогою реформ
 • Дослідження, виконане громадською коаліцією "Енергетичні реформи", щодо стану справ у просуванні України в імплементації європейського енергетичного законодавства в рамках Енергетичного Співтовариства. Дослідження проведене за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду "Відродження" і вперше представлене 11 листопада 2015 року.

  10.11.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 2 - 8 листопада 2015 року
 • У цьому випуску: - Як змінюється ринок генерації енергії з ВДЕ; - Чому нові постачальники з'являються на європейському нафтовому ринку; - Що робить Росія для збереження своєї ролі постачальника газу; - На що робить ставку Україна в опалювальний період; - Навколо чого відбуваються політичні спекуляції в енергетичному секторі України; - Як потенційні учасники енергетичних ринків готуються до їх запровадження; - Про що свідчить відкладення законопроекту про зниження ренти на видобуток газу; - Яка зі сфер української енергетики визнана найпрогресивнішою, а яка - найслабшою.

  02.11.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 26 жовтня - 1 листопада 2015 року
 • - Чи вдається Росії продемонструвати вдалу енергетичну дипломатію; - На який імпорт газу робить ставку Україна; - Які перешкоди зберігаються в реформі газового ринку; - Як вже працює газовий ринок; - Як змінюється ситуація з вугіллям та яка робота триває в сфері атомної енергетики; - До чого може спонукати скандал на шахті "Краснолиманська"; - Як відобразяться високі тарифи на споживачах; - Про що свідчать нові енергетичні зобов'язання України; - Як тривають реформи на нафтовому ринку.

 • Моніторинг впровадження Україною зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства. Випуск 25
 • В рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, аналітичний центр DiXi Group публікує щомісячний бюлетень про стан впровадження відповідних реформ.

  27.10.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 19 - 25 жовтня 2015 року
 • - Що стимулює у світі низка ціна на нафту; - Чому Росія шукає видобувні проекти за кордоном; - Як Україна продовжує готуватися до зими та стимулювати реформи на ринку газу; - Чи існують перешкоди для імпорту електроенергії з Росії; - Як Україна працює над диверсифікацією постачань в атомній галузі; - Що приніс початок опалювального сезону; - Чому Україна має прискорити виконання зобов'язань перед Енергетичним Співтовариством; - Які скандали навколо енергетичного сектору тривають в Україні.

  23.10.2015

 • Моніторинг виконання зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства. Випуск 24
 • В рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, аналітичний центр DiXi Group публікує щомісячний бюлетень про стан впровадження відповідних реформ.

  20.10.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 12 - 18 жовтня 2015 року
 • Які події в регіоні Східної Європи коригують положення та вплив Росії; Як триває санкційний діалог ЄС з Росією; Чи змінить "зимовий пакет" українську стратегію диверсифікації постачань газу; Як міжнародні фінансові інституції дозволять забезпечити стабільність постачань; Як вплинув початок опалювального сезону на загальні запаси вугілля в Україні та як намагаються налагодити його виробництво; Які позиції сторін щодо енергетичної блокади Криму; Як проходить опалювальний сезон та чому знову піднімають тему тарифів; Яку оцінку отримали українські енергетичні реформи від європейської спільноти; Яку стратегію в нафтовій галузі обрав український уряд.

  14.10.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 5 - 11 жовтня 2015 року
 • У цьому випуску: - До чого призводить політика Росії в енергетиці; - Коли почнеться застосування "зимового пакету"; - Як Україна накопичує вугілля та на що сподівається в електроенергетиці; - Які приготування до опалювального сезону все ще тривають; - Чим ускладнюється запровадження нового ринку газу; - Де Україна шукає джерела інвестицій; - Які проблеми в нафтовій галузі прагне вирішити Україна.

  07.10.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 28 вересня - 4 жовтня 2015 року
 • У цьому випуску: - Яку політику обирає Росія у відносинах з Заходом у сфері енергетики; - Якою є роль "зимового пакету"; - Як Україна будує енергетичну співпрацю з ЄС; - Яка ситуація на українському ринку газу; - Звідки уряд сподівається брати вугілля; - Яку стратегію обрано щодо ядерного палива; - Як відбувається деолігархізація в енергетиці.

  29.09.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 21 - 27 вересня 2015 року
 • У випуску: - Що означає парафування "зимового пакету" між Україною і ЄС та Росією; - До чого призводить неринкова політика "Газпрому"; - Як проходить підготовка до опалюваного сезону; - Який прогрес навколо консесусних енергетичних реформ; - Які можливості відкриваються для постачальників і соживачів газу напередодні відкриття газового ринку в Україні; - Як просувається урядове поліпшення умов для видобутку газу; - Чи відбулися зрушення в постачанні вугілля; - Які виклики з'являються на українському нафтовому ринку.

  22.09.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 14 - 20 вересня 2015 року
 • В цьому випуску: - Яку ціну нафти прогнозують країни виробники та як вони діють; - Яке майбутнє європейських санкцій проти Росії; - Як просувається європейська диверсифікація та як це позначається на російських інфраструктурних проектах; - Чи наближаються сторони до "зимового" пакету та в якому стані підходить Україна до опалювального сезону; - Чому в уряді лунають різні оцінки щодо готовності до опалювального сезону; - Як відбувається дискусія про обгрунтованість тарифів; - Як впливає політика державних банків на постачання вугілля; - Як просуваються зміни в діяльності енергетичного сектору - законодавчо і в житті; - На яких умовах Україна домовилася з новим керівником "Укрнафти".

  15.09.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 7 - 13 вересня 2015 року
 • У цьому випуску: - Як в Європі сприймають нові російські проекти; - Якою підходить Україна до чергових переговорів про "зимовий" пакет; - Чому існують побоювання щодо опалювального сезону; - Чому зупинилося постачання вугілля з зони АТО і чим це загрожує; - Як Україна знижуватиме залежність від російської електроенергії; - Як уряд комунікує свої дії в енергетиці назовні країни; - Що відбувається з нафтовими ринками.

  07.09.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 31 серпня - 6 вересня 2015 року
 • У цьому випуску: - Як вплинула тимчасова стабілізація цін на нафту; - Кого торкнуться санкції ЄС та США; - Чим продиктовані інсфраструктурні проекти "Газпрому"; - Як розширюється конкуренція на європейському газовому ринку; - Як Україна готується до опалювального сезону та чи вистачить запасів газу; - Яку тактику обрала Україна в накопиченні запасів вугілля; - Які "правила" встановлює Росія щодо надр окупованого Криму; - Як підвищаться тарифи та до чого це спонукає споживачів; - З якою швидкістю рухається уряд в поліпшенні управління державним майном; - Чому "Укрнафта" продовжує грати за своїми правилами.

Публікації

 • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

  Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації