Публікації

  03.09.2015

 • Моніторинг виконання зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства. Випуск 23
 • В рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, аналітичний центр DiXi Group публікує щомісячний бюлетень про стан впровадження відповідних реформ.

 • Аналітична записка “Закон про енергетичного регулятора. Ключові виклики”
 • В рамках доопрацювання проекту закону “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, DiXi Group публікує аналітичну записку “Закон про енергетичного регулятора. Ключові виклики”. У дослідженні окреслено історію розробки законопроекту та визначено його основні “вузькі місця”.

  01.09.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 24 - 30 серпня 2015 року
 • У цьому випуску: - Як вплинуло відновлення цін на нафту; - Як відрізняються оцінки перспектив російської економіки; - Для чого "Газпром" продовжує продукувати ідеї нових інфраструктурних проектів; - Кому вигідне затягування газових переговорів між Україною та ЄС; - Які перешкоди виникають на шляху до газового ринку України; - Як український уряд шукає відповідь на виклик з постачанням вугілля; - Як відбувається підготовка до опалювального сезону в Україні; - Як проходить деолігархізація; - Як має змінитися процес приватизації енергетичних об'єктів.

  28.08.2015

 • Аналітичний звіт "Приватизація ТЕЦ в Україні у 2015 році"
 • Аналітичний центр DiXi Group підготував дослідження, яке пояснює економічні перспективи приватизації по кожному енергооб’єкту, а також пропонує власні пояснення, чому приватизація в Україні загальмовується.

  25.08.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 17 - 23 серпня 2015 року
 • В цьому випуску: - Як вплинув спад нафтових цін на світову і російську економіку; - Які нові газотранспортні проекти намагається просувати Росія; - Чому змінився характер переговорів про постачань російського газу; - Як розвивається ситуація з забезпеченням постачань вугілля; - Які зміни в політиці ЖКГ готує уряд; - Як уряд коригує стратегію на приватизацію енергетичних активів; - Яких форматів набувають протистояння "Нафтогазу" та І.Коломойського, а також корупційні скандали в енергетиці.

  21.08.2015

 • Моніторинг виконання зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства. Випуск 22
 • В рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, аналітичний центр DiXi Group публікує щомісячний бюлетень про стан впровадження відповідних реформ.

  17.08.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 10 - 16 серпня 2015 року
 • В цьому випуску: - До чого призводять дії Росії у відповідь на санкції; - Як Іран може вплинути на світовий ринок нафти і газу; - Що перешкоджає спланувати постачання російського газу в Україну; - В чому основні проблеми підготовки України до опалювального сезону; - Чому Україна поновила закупівлю електроенергії в Росії; - Як шукають нові шляхи забезпечення ТЕС вугіллям в Україні; - Чому уряд ніяк не може продемонструвати командної гри; - Які антикорупційні розслідування в енергетиці проводяться; - Чи змінилася робота державних нафтових компаній зі зміною менеджменту.

  11.08.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 3 - 9 серпня 2015 року
 • У цьому випуску: - В чому може виявитися складність постачань газу з Близького Сходу; - Як відповідає Росія на санкції; - Чому не запускається будівництва "Турецького потоку"; - Чого бракує Україні напередодні опалювального сезону; - Про що йдеться в антикризовому плані до опалювального сезону; - Чому сформувався дефіцит вугілля та як планують вирішувати це питання; - Які складнощі в роботі газового ринку потрібно подолати; - Чому зростає напруга на ринку електроенергії; - Які цілі з відновлюваної енергетики ставлять перед собою розвинені країни; - тощо.

  04.08.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 27 липня - 2 серпня 2015 року
 • У цьому випуску: - Як рухаються газові ринку ЄС та США і як реагує на це Росія; - Як просуваються санкції проти Росії; - Чи наблизилася імплементація російських газових проектів; - Що ставить під загрозу налагодження ринків енергоносіїв в Україні; - Навколо чого виникають корупційні скандали в українській енергетиці; - Які результати посилення прозорості видобувної галузі; - Чи вирішується проблема з забезпеченням вугіллям; - Яка енергетична ситуація на окупованих територіях.

  28.07.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 20 - 26 липня 2015 року
 • У цьому випуску: - Як впливає на Іран та решту світу зняття санкцій; - Як намагаються обійти санкції в Росії; - Чому російські проекти не знаходять підтримки в ЄС; - Які варіанти постачання газу розглядає Україна; - Який виклик постав як перед Україною, так і перед ЄС в електроенергетиці; - Що робить уряд для підготовки до опалювального сезону; - Що гальмує зміни в галузі надрокористування; - Як просуваються розслідування резонансних справ в енергетиці; - Які процеси відбуваються в "Укрнафті".

  23.07.2015

 • Моніторинг виконання зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства. Випуск 21
 • В рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, аналітичний центр DiXi Group публікує щомісячний бюлетень про стан впровадження відповідних реформ.

  20.07.2015

 • Практичний посібник "Підготовка та впровадження проектів заміщення природного газу біомасою при виробництві теплової енергії в Україні"
 • Практичний посібник "Підготовка та впровадження проектів заміщення природного газу біомасою при виробництві теплової енергії в Україні" підготовлений Громадською організацією "Агентство з відновлюваної енергетики" (АВЕ).

 • Тижневий аналітичний звіт: 13 - 19 липня 2015 року
 • У цьому випуску: - Як Росія намагається компенсувати вплив санкцій; - На що впливає угода з Іраном; - Як ЄС посилює конкуренцію на ринку газу; - Які домоленості вдалося досягти Україні щодо диверсифікації постачань енергоресурсів; - Як просувається підготовка України до опалювального сезону; - Про що домовилися уряд та видобувні компанії та якими методами стимулюватимуть видобуток; - Як просувається зміна керівництва "Укрнафти"; - Чому виник конфлікт навколо збільшення інвестиційної програми "Укренерго"; - Як просуваються антикорупційні справи та інші розслідування в енергетиці; - Як впливають дії терористів на роботи енергетичного сектору, - та ін.

  15.07.2015

 • Моніторинг виконання зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства. Випуск 20
 • В рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, аналітичний центр DiXi Group публікує щомісячний бюлетень про стан впровадження відповідних реформ.

  13.07.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 6 - 12 липня 2015 року
 • У цьому випуску: - Чому на самітах БРІКС і ШОС заговорили про енергетику; - Які негативні тенденції стали очевидними в російській економіці та енергетиці; - Як розвиваються російські газотранспортні проекти на фоні європейських; - Що робить Україна, щоб розвирити реверсні постачання газу; - Де Україна шукає ресурси для проведення опалювального сезону; - Як змінюється сектор ЖКГ в Україні; - Як відбувається підготовка до реформи ринків та приватизація в Україні; - Навколо чого триває дискусія щодо видобутку газу і вугілля; - Як Україна переорієнтовується на європейський ринок з проектів з РФ; - Як хочуть змінити управління Зоною відчуження; - Які "зелені" технології поширюються в Україні; - Як проходить деолігархізація в енергетичній сфері; - Що відбувається з цінами на світовому ринку нафти.

  06.07.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 29 червня - 5 липня 2015 року
 • У цьому випуску: - Як зростає ціна невиконання Мінських домовленостей для Росії; - Як різняться бачення майбутнього газового ринку Росії та ЄС; - Чому були зірвані тристоронні газові переговори та доя ких наслідків це може призвести; - Які формати підвищення результативності роботи в ЖКГ розглядають в Україні; - Як оцінюють змині учасники ринку відновлюваної енергетики; - Які проекти і послуги для інвесторів в атомній енергетиці пропонує Україна; - Які нові правила чекають на енергетичний ринок в країні; - Як змінюється фінансовий стан "Нафтогазу" та дочірніх структур; - Які зміни можливі на свтовому ринку газу; - Як реагують світові ціни на нафту.

  02.07.2015

 • Аналітична записка "Перспективи розвитку біоенергетики як інструменту заміщення природного газу в Україні"
 • В Аналітичній записці № 12 Біоенергетичної асоціації України розглянуто питання поточного стану, механізмів стимулювання та перспектив розвитку біоенергетики в Україні.

  29.06.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 22-28 червня 2015 року
 • У цьому випуску: - про що свідчить продовження санкцій проти РФ, - за що критикують "Турецький потік" і які шанси має ГТС України, - якими є позиції учасників тристоронніх газових переговорів, - які зміни очікують держкомпанії в енергетиці, - які наслідки можуть мати тарифні протести, - чому вибухнув скандал навколо міністра екології, - що нового у розслідуваннях проти олігархів, - та ін.

  22.06.2015

 • Монографія: "Організаційні та еколого-економічні засади використання відновлюваних енергоресурсів"
 • У монографії досліджуються теоретичні та науково-прикладні аспекти оцінки еколого-економічної ефективності використанням відновлюваних енергоресурсів та заміщення ними невідновлюваних у різних просторових масштабах.

  21.06.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 15-21 червня 2015 року
 • У цьому випуску: - які наслідки матиме продовження санкцій проти РФ; - чим ЄС відповідає на Турецький потік та інші російські проекти; - якими є позиції України, РФ та ЄС перед тристоронніми переговорами по газу; - як змінюються умови надрокористування і що стоїть на заваді інвесторам; - що відбувається навколо згорілої нафтобази під Києвом; - чому відбуваються протести проти підвищення тарифів; - яка боротьба розгортається на фоні спаду енергогенерації; - що зроблено для розвитку відновлюваної енергетики.

  15.06.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 8 - 14 червня 2015 року
 • У цьому випуску: - Навколо чого формується нова політика енергобезпеки ЄС; - Яка доля санкцій проти Росії; - До яких наслідків можуть призвести російські погрози зупинити транзит через Україну; - Чому Росія не уникає домовленостей про вартість газу для України; - Як Україна готується до опалювального сезону; - Які перешкоди залишаються для нарощування власного видобутку в Україні; - Про що свідчить пожежа на нафтобазі; - Як просувається протистояння з олігархами; - Які зміни в роботі енергетичних ринків готуються; - Який скандал розгортається навколо "Енергоатома", - та ін.

  11.06.2015

 • Моніторинг виконання зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства. Випуск 19
 • В рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, аналітичний центр DiXi Group публікує щомісячний бюлетень про стан впровадження відповідних реформ.

  08.06.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 1 - 7 червня 2015 року
 • 01.06.2015

 • Тижневий аналітичний звіт: 25 - 31 травня 2015 року
 • У цьому випуску: - Звідки Європа може брати газ, альтернативний російському; - Як Україна відповіла на погрози "Газпрому"; - Як Україна готується до зими; - Що роблять політики і чиновники у відповідь на заклики знизити тарифи; - Які проблеми в ЖКГ постали перед Україною; - Які реформи партнери України називають пріоритетними; - Які результати приносить посилення тиску на олігархів; - Чому зупиняються деякі блоки ТЕС; - Чи знижуватимуться ціни на нафту у світі.

  30.05.2015

 • Моніторинг виконання зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства. Випуск 18
 • В рамках проекту "Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості", що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, аналітичний центр DiXi Group публікує щомісячний бюлетень про стан впровадження відповідних реформ.

Публікації

 • Енергетичні реформи: огляд березня 2017 року

  Проект “Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію” представляє моніторинговий звіт про просування України у виконанні Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом у сферах енергетики та довкілля за березень 2017 року.

¬ всі публікації